Svářeč

Hledáme nové kolegy pro nově vybudovanou výrobní halu s nejmodernějšími výrobními technologiemi.

Náplň práce

  • Svařování metodou 135 v samostatných boxech
  • Bodování podsestav

Očekáváme od Vás

  • Svařování metodou ZK 135
  • Vhodné i pro absolventy svářečského kurzu
  • Spolehlivost, samostatnost
  • Znalost výkresové dokumentace výhodou

Nabízíme

  • Práce na hlavní pracovní poměr v rostoucí moderní společnosti
  • Profesní růst, pravidelná školení a zvyšování kvalifikace
  • Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající pracovním výkonům
  • Práce s nejmodernějšími technologiemi

Svůj životopis nám zašlete na adresu prace@blazeharmony.com. Nezapomeňte se zmínit, o kterou pracovní pozici máte zájem. Můžete využít tlačítko níže.